Zamrznutí modemu Siemens ES75

Zamrznutí modemu Siemens ES75

Síťový hardware
Strana:1 2 3
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.
od zed-l
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Také nejsem spokojena s modemem Edge Siemens Es 75.Mám ho od listopadu a od té doby mám s ním jen problémy,většinu doby nefunguje,pořád připojení spadává nebo neni vůbec!!Když náhodou jde,tak je připojení strašně pomalé a nespolehlivé.Pokoušela jsem se ho několikrát vrátit a odstoupit od smlouvy,ale nemám šanci,nejde to.Je smutné,že musíte podepsat smlouvu na 2roky hned aniž si ho můžete vyzkoušet,bez možnosti vrácení.Je to hrozný krám,jsou s ním jen nervi!!A to má být kvalitní služba!!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Taky jsem měl naprosto stejný problémy s tímhle EDGE modemem. Neustálý odpojování, rychlost připojení nižší než klasické GPRS... Až jsem někde v diskuzi o Linuxu objevil tohle. Nahrání firmware proběhlo překvapivě jednoduše a bez problémů. Všechno teď funguje v pohodě.

"K dispozici novy firmware 2.002; po registraci lze stahnout z http://www.siemens-wm.cz/. Upgrade firmware se provadi ve Windows pres seriovy kabel. T-Mobile zatim novy firmware taji a Siemens nema postup radne zdokumentovany... Strucne, spustit wswup_mc75_02002.exe, zvolit spravny seriovy port (COM1) a rychlost 57600. Vypnout modem, stisknout tlacitko START, pote rychle zapnout modem. Pokud modem nalezen, spusti se upgrade, trva cca 10 minut; nepracujte s pocitacem, protoze jinak muze dojit k preruseni komunikace. Uspesny upgrade je zakoncen hlaskou na zelenem pozadi."

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Kdyžtak ten firmware je i tady:

http://docfreedivers.free.fr/MC75%20MODULE/Firmware/

(bez registrace)

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jinak myslím, že je to velice dobrý modem. Co se jim ale rozhodně nepovedlo, to byla ta původní verze softwaru.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mám Edge Siemens 75 od T mobile,co ho mám mám s ním jenom problémy s přípojením,na doporučení technika s T mobile,jsem reklamovala modem,přehrály mi software a můžu Vám říci,že je to jěště horší než před tím.Připojení většinou nefunguje,odesílá ale nepříjímá,nebo mi to nepřipojí a píše chybu 718 a když se nahodou připojí,tak je tak pomalý,že s otvíráním jedné strnky trávím třeba půl hodiny,je to nanic,tak mi poradtě co s tim mám zase dělat,prosím!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

U mě po přehrání firmware v pohodě. Připojený to mám přes COM port. Když jsem to připojil přes USB, tak to bylo horší. Nejspíš je na vině ten dodávaný ovládací software, nevím. Ale přes sériový kabel to běží fajn.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Dobrý den,

v současné době čekáme na vytvoření ovladačů pro USB port. ES75 se dá s WIN Vista používat zatím pouze přes seriovou linku (RS232). Modem je třeba nainstalovat ručně a jako ovladač vybrat "standardní modem windows 19200" a nastavit mu potřebné rychlosti. Dále se postupuje stejně jako u každého GPRS/EGPRS modemu tzn. nastavit inicializační příkaz "at+cgdcont=1,IP,internet.t-mobile.cz (pro Vodafone a O2 pouze internet) ve vlastnostech modemu a vytvořit připojení. Pokud by jste měl s instalací nějaký problém můžete mě kontaktovat na níže uvedeném telefoním čísle.

S pozdravem
Roman Brdek
Siemens s.r.o.
Automation and Drives
Wireless Modules
Prumyslova 7
102 00 Prague 10
Czech Republic
Tel.: +420-266062721
Fax: +420-266062798

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahojky,už mě netrápí modem es 75 edge, po půl roce,kdy jsem s ním měla jenom problémy, jsem mohla modem konečně vrátit.ted mám jiný připojení a lítáááám!!!

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Taky mam modem Siemens ES75, mam s nim taky problemy.Po urcite dobe zamrzne a neni aktivni.Vzdycky ho musim odpojit od napajeni a znova zapojit.Pripada mi to, ze ma problemy s napajenim.Je to smejd a t-mobile taky.Smlouvu urcite prodluzovat nebudu, za ty prachy zadna kvalita, ani servis.

 
od aligator
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Zdravim,

chtel jsem se zeptat zda-li funguje es75 i s 64-bitovou Vistou.

Pri pripojeni mi to pise chybu 633 myslim .. port uz je pouzivan.

Diky za odpoved.

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Mě by zase zajímalo jestli někdo má ovladače na es75 pro visty premium 64bit...jestli jo, tak mi je pls zašlete na jan_uher@centrum.cz. Díky mockrát

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

ahoj lidi já sem taky udělala tu chybu že sem si vzala ES75 od T-mobilu je to děsnej šmejd zbržděnej a ty prachy to neplatěj lidi ani s vysokorychlostnim. He mám problém koupila em si notebooka a v něm je vista home premium a samozžejmě mi tam nejde modem.A nevim si rady prej mi ho neviměněj říkal operátor.v ovladačích mám 2 ovladače sice tam základní je ale na windows dá se to nějak přepsat.Děkuji

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

No ja mam takovy stesti ze mi vcera skoncila smlouva a uz ficim s O2 :))) Stay Tuned

 
od japagsm
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den všem, nevíte někdo, jestli modem ES75 od T- Mobilu je blokovaný na operátora, jako je to u mobilních telofonů?

Díky za odpověď

 
od smazáno
IP: (zobrazit)

Jelikož mně nikdo neodpověděl, tak si dovolím odpovědět sám. Po instalaci modemu jsem se držel rady kamaráda, který povídal, že ta blokace je v obslužném software. Tudíž jsem vytvořil připojení přes O2, pomocí jejich prográmku a ono to funguje. Takže asi takhle.

 
Strana:1 2 3

Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.
Můžete založit nové téma.