Rychlost.cz Fórum Ostatní nevim si už radý

nevim si už radý

nevim si už radý

Ostatní
od vladka-jonasova
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

Dobrý den mam pomalý internet a platím za větší rychlost kterou vubec nemamn na internetu, co mohu dělat? Jsem z Raškovic okr.Frýdek-Místek Je tadý v Raškovicích okr.Frýdek-Místek naké rychlejši připojení? děkuju

 
od tromr
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

vladka-jonasova:12.08.2012 16:02Dobrý den mam pomalý internet a platím za větší rychlost kterou vubec nemamn na internetu, co mohu dělat? Jsem z Raškovic okr.Frýdek-Místek Je tadý v Raškovicích okr.Frýdek-Místek naké rychlejši připojení? děkuju

Máte internet od fy. InternetHome?

Taky už s ním mám 3 dny problémy,rychlost stahování bych měl mít 600 kb/s,ale mám pouze 11 kb/s :D docela už nervím

 
od jakuub
příspěvků: 197
IP: (zobrazit)

tromr:12.08.2012 17:12Máte internet od fy. InternetHome?

Taky už s ním mám 3 dny problémy,rychlost stahování bych měl mít 600 kb/s,ale mám pouze 11 kb/s :D docela už nervím

Jen pro info, internethome vlastni Telefonica O2 business solutions..

 
od warman
příspěvků: 1 108
IP: (zobrazit)

jakuub:12.08.2012 22:54Jen pro info, internethome vlastni Telefonica O2 business solutions..

na to cumim, na webu o tom ani zminka, az justice.cz to prozradila.

 
od pata
příspěvků: 56
IP: (zobrazit)

warman:13.08.2012 08:24na to cumim, na webu o tom ani zminka, az justice.cz to prozradila.

O tůůůůů .... Internet "ProVaz" :)))

 
od mc-vlada
příspěvků: 1
IP: (zobrazit)

To bude asi širší problém. Jsem také připojen přes Internethome, původně místní MY WEB. Už při přechodu totální hrůza, výmluvy, nakonec přiznali, že chyba byla někde u nich na přípojném bodu a vznikla prý přechodem. Po čase se už několikrát opakovalo totéž, po telefonátu vždy obrovská změna (download se vrátí z 0,09 až 0,15 na původních a placených 1 Mb/s) No a pak mi zavolají a dělají, že je vše v pořádku a že mám něco v nepořádku já. Dnes je to zase tragédie. Zase jsem po dohodě s technikem poslal SMS. Už mi došla trpělivost. Ještě jednou a končím s nimi. Připadají mi jako prolhaní amatéři.

 
od robis
příspěvků: 24
IP: (zobrazit)

sirsi pojem je internethome

jejich 800 linka vam rekne jen ze mate skusit nastoupit a vystoupit

kdyz pohrozite vypovedi tak vam zavolaji a snizi vam cenu o 20%

po par dnech nervu yavolate ynovu a mate dalsich 20% slevu

ja ziskal uzasnou slevu 40% na nefungujici net od internethome ... ted sem rad ze sem odesel mam jinou spolecnost, divne je ze u ni net jede ok ... nemam zaden upis a sem happy

proste outu brzda net

u nas se kdysi ta firma jmenovala orbisnet od doby prechodu pod internethome se ji rika 3.14net

lidi budte rozumni a vyvarujte se ji, technici vam neporadi rikaji vam ze to je vase chyba vyhnete se teto firme obloukem

pro jistotu podotknu mam snima zkusenost jen s 5Ghz wifi

ale z doslechu vim ze uplne stejne jim jela i TV o internetu netusim

sranda byla slyset vymluvy proc net nejede ... vase chyba vase chyba vase chyba , pak nekdo prekop kabel v praze pak nekdo prekop kabel v ostrave pak vypadly jistice nekde po ceste a dalsi perlicky

preji vsem rychle zkonceni smlouvy

ja mel puvodni na 3 mesice ale zmenil sem si paltbu na mesicni a tam se meni i vypovedni lhuta ... tak snad to nekomu pomuze nez to zakazou :)

 
od donpepe
příspěvků: 2
IP: (zobrazit)

jóóó internethome (telefonica O2 solutions) pěkní parchanti, jsou s nima stejné problémy i v západních čechách. Dřívějšího bezchybného poskytovatele inet home tihle sráči pohltili a od té doby jsou s připojením jenom problémy (5Ghz wifi) místo placených 5Mb/5Mb jen 0,8/0,3, neochota a podobně, rychle od nich pryč pokud je kam.

 
od frantas
příspěvků: 14
IP: (zobrazit)

donPepe:22.05.2013 22:08jóóó internethome (telefonica O2 solutions) pěkní parchanti, jsou s nima stejné problémy i v západních čechách. Dřívějšího bezchybného poskytovatele inet home tihle sráči pohltili a od té doby jsou s připojením jenom problémy (5Ghz wifi) místo placených 5Mb/5Mb jen 0,8/0,3, neochota a podobně, rychle od nich pryč pokud je kam.

Ano, stejné to je co koupili Losan Internet na severu Čech :( Losan byla dobrá firma, co to ale převzala TO2, tedy nyní se raději přejmenovali na InternetHome, je to na nic :( Mohu jen potvrdit

 
od buffy
příspěvků: 14
IP: (zobrazit)

warman:13.08.2012 08:24na to cumim, na webu o tom ani zminka, az justice.cz to prozradila.

o2 nebrat